21 Σεπτεμβρίου 2022 | Οι εταίροι του BeSecure-FeelSecure (BSFS) πραγματοποίησαν χθες υβριδική συνάντηση στις εγκαταστάσεις του τεχνικού εταίρου Space Hellas, όπου παρουσίασαν την πρόοδο των εργασιών τους και σχεδίασαν τα επόμενα βήματα του Έργου.
![IMG 20220921 113414 thumbnail](https://www.bsfs-piraeus.eu/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20220921_113414_thumbnail.jpg)
![IMG 20220921 125437 thumbnail](https://www.bsfs-piraeus.eu/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20220921_125437_thumbnail.jpg)
![online team](https://www.bsfs-piraeus.eu/wp-content/uploads/2022/12/online-team.png)
21 Σεπτεμβρίου 2022 | Οι εταίροι του BeSecure-FeelSecure (BSFS) πραγματοποίησαν χθες υβριδική συνάντηση στις εγκαταστάσεις του τεχνικού εταίρου Space Hellas, όπου παρουσίασαν την πρόοδο των εργασιών τους και σχεδίασαν τα επόμενα βήματα του Έργου.
Μια μεγάλη επιτυχία και αναγνώριση έλαβε το ευρωπαϊκό πρόγραμμα του Δήμου Πειραιά Be Secure Feel Secure (BSFS) στη μεγαλύτερη διοργάνωση βραβείων Τοπικής Αυτοδιοίκησης της Ελλάδας
Το έργο συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφερειακής Ανάπτυξης μέσω της Πρωτοβουλίας Urban Innovative Actions Initiative βάσει της συμφωνίας επιχορήγησης με αριθ. UIA04-274.
Η διάδοση των αποτελεσμάτων εδώ αντικατοπτρίζει μόνο την άποψη του συγγραφέα και η Ευρωπαϊκή Επιτροπή δεν ευθύνεται για οποιαδήποτε χρήση των πληροφοριών που περιέχει.